Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

ASRock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1340

ASRock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1340 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki ASMedia.

Liczba pobrań: 591
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ASMedia
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ASMedia_SATA3_Win8-64_Win...
ASRock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1340 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ASMedia.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz ASRock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1340, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. ASUS GeForce GTX 680 Series VBIOS czy Toshiba Satellite Pro C660D Realtek Card Reader Driver 6.1.7600.. ASRock B75 Pro3-M ASMedia SATA3 Driver 1340 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.