Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

EVGA nForce 680i SLI BIOS ISO P33

EVGA nForce 680i SLI BIOS ISO P33 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy EVGA.

Liczba pobrań: 268
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: EVGA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: NF68_P33.iso
EVGA nForce 680i SLI BIOS ISO P33 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy EVGA.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz EVGA nForce 680i SLI BIOS ISO P33, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Acer Aspire V5-531G BIOS 2.09 for Windows 8 czy ASUS VIA Audio Driver 6.0.01.10600 for Windows 7/Windows 8. EVGA nForce 680i SLI BIOS ISO P33 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.