Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Punkt Skupu 6.6.2

Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych. Zapewnia wszechstronną obsługę tego rodzaju działalności.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 207
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: ITOpen Software
Rozmiar: 4.24 MB
Nazwa pliku: punkt_skupu_662.exe

[inne wersje programu Punkt Skupu]
Punkt Skupu jest aplikacją przeznaczoną dla wszelakich punktów skupu surowców wtórnych (złom, miedź, aluminium). Powstała ona w celu jak najlepszego ułatwienia pracy osobom prowadzącym tego typu placówki i jest kompletnym narzędziem do tego celu. Punkt Skupu pozwala w łatwy i szybki sposób wprowadzać nowe dane do ewidencji, wystawiać formularze przyjęcia odpadów i surowców wtórnych, a także gromadzić dane stałych kontrahentów w bazie danych. We wszystkich przypadkach otrzymujemy możliwość wygodnego posortowania danych według wybranych parametrów – nazwa/nazwisko, numer NIP, itp.

Punkt Skupu przyda się także w firmie posiadającej kilka placówek – program pracuje w sieci i umożliwia prowadzenie wspólnych baz klientów, magazynów i ewidencji. Mamy tu także możliwość wystawiania rachunków i faktur – VAT, KP/KW.

W tej wersji:

- dokonano aktualizacji listy przeznaczeń wyrobów węglowych uprawniających do zwolnienia od akcyzy (Dokument dostawy - Edytuj - Domyślnie), zgodnie z art. 31a ust. 1 Ustawy o podatku akcyzowym (Ustawa z dnia 12 lipca 2013 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym).

- umożliwiono rejestrację paragonów przy sprzedaży wyrobów węglowych o jednorazowej masie poniżej 200 kg, bez konieczności pobierania danych osobowych nabywcy.

- umożliwiono swobodne określanie czy dana Faktura będzie również dokumentem dostawy, czy nie.

- dodano automatyczne przeliczanie mas i cen z Mg na kg, w przypadku gdy Faktura ma być dokumentem dostawy (wymóg art. 31a ust. 1 Ustawy o podatku akcyzowym, Ustawa z dnia 12 lipca 2013 r. o zmianie ustawy o podatku akcyzowym).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.