Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Biostar Hi-Fi A55S2 Ver. 6.x ITE CIR Driver 5.1 for Windows 7

Biostar Hi-Fi A55S2 Ver. 6.x ITE CIR Driver 5.1 for Windows 7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma ITE.

Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: ITE
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Win7.zip
Biostar Hi-Fi A55S2 Ver. 6.x ITE CIR Driver 5.1 for Windows 7 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy ITE.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

W naszej bazie, oprócz Biostar Hi-Fi A55S2 Ver. 6.x ITE CIR Driver 5.1 for Windows 7, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Gateway M685 BIOS 72.09 czy Sager NP5560 ELANTECH Touchpad Driver 5.0.0.1 for XP. Aplikacja Biostar Hi-Fi A55S2 Ver. 6.x ITE CIR Driver 5.1 for Windows 7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.