Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

CERBER 1.0 pl

Narzędzie jest bardzo prostym programem, które powstało z chęci wspomożenia pracy małych firm ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej branży usługowej. Z założenia ma on być czymś w rodzaju rejestru ponoszonych kosztów z podziałem na konkretne zadania i możliwością ich późniejszego rozliczenia.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 562
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Jerzy Wojciechowski
Rozmiar: 5.31 MB
Nazwa pliku: cerber.exe

[inne wersje programu CERBER]
Narzędzie jest bardzo prostym programem, które powstało z chęci wspomożenia pracy małych firm ze szczególnym uwzględnieniem szeroko rozumianej branży usługowej. Z założenia ma on być czymś w rodzaju rejestru ponoszonych kosztów z podziałem na konkretne zadania i możliwością ich późniejszego rozliczenia. Dzięki CERBER-owi użytkownik będzie wiedział, czy wykonując dane zadanie zanotował zysk, czy poniósł stratę, a jeżeli tak, to analiza kosztów podpowie mu dlaczego tak się stało.

Program umożliwia między innymi precycyjne rozliczenie kosztów wykonywanych prac,rozliczenie kosztów użytkowania pojazdów prywatnych do celów służbowych,wystawienie dokumentu sprzedaży, prowadzenie rozrachunków,obsługę umów cywilnoprawnych (zlecenia i o dzieło),wydruk standardowych przelewów (włącznie z przelewami do US i ZUS).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.