Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for

Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Konica Minolta.

Liczba pobrań: 75
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Konica Minolta
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Download.ashx?fileid=3136...
Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Konica Minolta.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Albatron PM945GZ(V2.0) Realtek LAN Driver for XP/Vista lub Panasonic WORKiO DP-C265 PCL Printer Driver 1.18.070.c x86 (ES). Konica Minolta Bizhub C654 Printer PS/PCL/Fax Driver 1.3.1.0 for to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.