Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Movie Label 2014 9.1.2 Build 1929

Movie Label 2014 to wygodne narzędzie do zarządzania informacjami o kolekcjach filmów. Program pobiera z internetu wszystkie szczegółowe dane.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 859
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Code:Aero Technologies
Rozmiar: 17.52 MB
Nazwa pliku: mol2014_setup_ext.exe

[inne wersje programu Movie Label 2014]
Movie Label 2014 to wygodne narzędzie do zarządzania informacjami o kolekcjach filmów. Program pobiera z internetu wszystkie szczegółowe dane, wystarczy wpisać jedynie tytuł produkcji. Dzięki programowi poznasz szybko zespół, który stworzył nagranie oraz obsadę filmu. Przeczytasz także krótkie streszczenie i zobaczysz, jak wygląda okładka.

Za pomocą
Movie Label dotrzesz również do bardziej szczegółowych informacji, jak studio, w którym wykonano nagranie, rok produkcji i czas oddtwarzania. Program wyświetla także link, pod którym w internecie umieszczony jest trailer filmu. Filmowy organizer udostępnia też w swojej bazie dodatkowe pola, które możesz uzupełnić samodzielnie. Zanotujesz na przykład komentarze po obejrzeniu nagrania czy informację o tym, kiedy film był oglądany po raz ostatni.

Dane do programu pobierane są automatycznie z Internetu. Jeżeli jednak
Movie Label# nie jest w stanie wyszukać danego tytułu, wszystkie parametry możesz wpisać ręcznie. Trzeba jednak przyznać, że aplikacja odnajduje nawet polskie produkcie, kłopoty pojawiają się głównie podczas wyszukiwania okładek. W kolejnym wydaniu udało się wprowadzić kilka mniejszych poprawek.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.