Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Plextor PX-870A DVD-RW Firmware 1.06

Plextor PX-870A DVD-RW Firmware 1.06 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Plextor.

Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Plextor
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
Plextor PX-870A DVD-RW Firmware 1.06 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Plextor.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

W naszej bazie, oprócz Plextor PX-870A DVD-RW Firmware 1.06, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Acer Android Fastboot Interface Driver 4.0.0.0 for XP czy Lenovo ThinkPad SL500c Conexant Modem Driver 7.73.0.50 for Vista. Plextor PX-870A DVD-RW Firmware 1.06 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.