Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Genius MousePen i608X Tablet Driver 2.4.3.1

Genius MousePen i608X Tablet Driver 2.4.3.1 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma GENIUS.

Liczba pobrań: 272
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: GENIUS
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: ioTablet20V2.4.3.1.rar
Genius MousePen i608X Tablet Driver 2.4.3.1 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki GENIUS.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Geniatech Satbox DVB-S TV Box Driver 1.0 i Konica Minolta magicolor 8650 Printer PS Driver 3.3.1.0 for Serv. Programiści GENIUS zadbali, by Genius MousePen i608X Tablet Driver 2.4.3.1 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.