Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek LAN Driver 6.250.09

Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek LAN Driver 6.250.09 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki REALTEK.

Liczba pobrań: 244
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: motherboard_driver_lan_re...
Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek LAN Driver 6.250.09 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma REALTEK.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta bizhub C35P Printer PS Driver 1.0.7.0 for Windows i HP Mini 100e Education Edition (ENERGY STAR) Realtek LAN Driver . Gigabyte GA-MA785GMT-UD2H (rev. 1.3) Realtek LAN Driver 6.250.09 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.