Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Pazera Free Audio Extractor 1.4

Pazera Free Audio Extractor jest programem wyciągającym ścieżki dźwiękowe z plików video do formatu MP3, AAC, AC3, WMA lub WAV.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 797
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Jacek Pazera
Rozmiar: 3.38 MB
Nazwa pliku: Pazera_Free_Audio_Extract...

[inne wersje programu Pazera Free Audio Extractor]
Pazera Free Audio Extractor jest programem wyciągającym ścieżki dźwiękowe z plików video do formatu MP3, AAC, AC3, WMA lub WAV.

Obsługa programu jest bardzo prosta - wystarczy tylko przeciągnąć plik video na okno programu, wybrać z listy właściwy profil i nacisnąć przycisk Konwertuj. Jeśli jakość dźwięku jest zbyt słaba, zwiększ bitrate audio i powtórz konwersję. Program umożliwia zapisanie całej ścieżki audio lub tylko wybranego fragmentu. Pozwala także dostosować do własnych potrzeb najważniejsze paramatery kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania i liczbę kanałów.

Program Pazera Free Audio Extractor jest w 100% darmowy. Można z niego korzystać bez żadnych ograniczeń w celach komercyjnych i niekomercyjnych. Program nie zawiera żadnych ograniczeń, elementów spyware, adware itp..

Najważniejsze właściwości programu:

- Konwersja plików AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, FLV, SWF, MP4, M4V, 3GP, 3G2, RM, RMVB, MKV, VOB, DAT do formatu MP3, AAC, AC3, WMA lub WAV.

- Szereg predefiniowanych profili gotowych do wykorzystania przez początkujących użytkowników.

- Możliwość zmiany najważniejszych parametrów kodowania dźwięku: bitrate audio, częstotliwość próbkowania, liczba kanałów.

- Zapis i odczyt ustawień kodera do plików INI.

- Obsługa techniki Przeciągnij i Upuść przy dodawaniu plików do listy przetwarzania i porządkowaniu elementów listy.

- Program nie wymaga instalacji. Wystarczy tylko wypakować archiwum do dowolnego katalogu i kliknąć plik AudioExtractor.exe.

- Program nie korzysta z rejestru systemowego, a wszelkie ustawienia zapisywane są w pliku INI w katalogu z programem. Dzięki temu może być uruchamiany z urządzeń przenośnych, na których możliwy jest zapis.

- Obsługiwane języki: polski, angielski.

- 100% freeware!

Stabilne wersje Pazera Free Audio Extractor

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.