Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Patriot Wireless N USB Adapter Driver

Patriot Wireless N USB Adapter Driver to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Patriot.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 592
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Patriot
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: WirelessN_CD_150Mbps.zip
Patriot Wireless N USB Adapter Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Patriot.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Gigabyte GA-P67X-UD3-B3 (rev. 1.0) Microsoft UAA Driver 5.10.0.5 i Lenovo ThinkPad Edge 14 ThinkVantage Fingerprint Software 5.9.8.. Patriot Wireless N USB Adapter Driver poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.