Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0

Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Patriot.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 549
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Patriot
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: Pyro_3-2-0.zip
Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Patriot.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Gigabyte GA-Z77X-UP7 (rev. 1.0) Atheros WLAN Driver 10.0.0.34 fo lub Toshiba Satellite L750 Supervisor Password Utility 4.8.9.0 for W. Aplikacja Patriot Pyro 60GB SATA III 2.5 SSD Firmware 3.2.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.