Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Parents Magazine 2.2

Parents Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Parents Magazine powstało w studiu firmy Meredith Corporation.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 578
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Meredith Corporation
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
Parents Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Parents Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Meredith Corporation.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 2.2. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić MacWorld magasin oraz Cycling Plus: the number one magazine for road cyclists.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.