Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Panda Internet Security 2014

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 13291
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: Panda Security
Rozmiar: 1.06 MB
Nazwa pliku: PANDAIS14PROMO6MONTHS.exe

[inne wersje programu Panda Internet Security 2014]
Panda Internet Security 2014 to oprogramowanie, które będzie za darmo chroniło Twój komputer przez 6 miesięcy. Program umożliwia bezpieczne korzystanie z Internetu z zachowaniem poufności informacji, od zakupów do wykonywania transakcji online. Umożliwia także pozbycie się wiadomości-śmieci ze skrzynki odbiorczej oraz udostępnia opcję kontroli rodzicielskiej.

Działanie pakietu w dużej mierze opiera się o społeczność użytkowników, w której ramach wszyscy uczestnicy wnoszą swój wkład. Komputer jest stale chroniony i aktualizowany. Baza danych dotyczących złośliwego oprogramowanie jest umieszczona w chmurze, a nie na komputerze użytkownika. Dzięki temu zużywanych jest niewiele zasobów, a program podczas swojej pracy nie obciąża komputera. Docenią to z pewnością gracze, dla których dodatkowo wprowadzono tryb multimediów i gier.

Panda Internet Security 2014 posiada moduł kontroli rodzicielskiej. Funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwia wybranie witryn i rodzajów witryn, które dziecko może odwiedzać (nauka, informacje), oraz tych, które maja być blokowane (pornografia, używki itp.). Ponadto można sprawdzić, które witryny były odwiedzane, a do których próbowano uzyskać dostęp.

Zmorą osób korzystających z poczty elektronicznej jest spam. Wśród setki bezwartościowych email czasem ciężko znaleźć te, na których nam zależy. Ochrona antyspamowa pozwala pozbyć się niechcianych wiadomości ze skrzynki odbiorczej i skoncentrować się na istotnych wiadomościach. Oczywiście zawsze możesz też sprawdzić folder ze spamem i przekonać się, ile niepożądanych informacji udało się wyeliminować.

Stabilne wersje Panda Internet Security 2014

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.