Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Paint.NET 4.0.10 Final

Paint.NET to alternatywa dla płatnych aplikacji tego typu do edycji grafiki. Zawiera wiele narzędzi, filtrów i efektów, obsługuje tablety graficzne oraz aparaty cyfrowe.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 171
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor: Paint.NET Team
Rozmiar: 7.02 MB
Nazwa pliku: paint.net.4.0.10.install....
Paint.NET to narzędzie do edycji grafiki przeznaczone dla systemów Windows XP/2000/Vista/7, które stanowi alternatywę dla płatnych aplikacji tego typu. Edytor obsługuje warstwy i pozwala na nieograniczona liczbę cofnięć wykonanych operacji. Autor wyposażył narzędzie we wszystkie podstawowe narzędzia potrzebne do obróbki grafiki rastrowej. W aplikacji znalazły się więc funkcje do zmiany rozmiaru i orientacji, opcje regulacji kontrastu, kolorystyki i zmiany histogramu.

Paint.NET ma między innymi możliwość wygładzania, wyostrzania, dodawania i usuwania szumu czy usuwania efektu czerwonych oczu. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość rozbudowywania funkcji Paint.NET za pomocą plug-inów. Liczba dodatków do programu liczona jest w setkach. Pobierz również polski interfejs do Paint.NET. Twórcą programu jest Paint.NET Team.

W tym wydaniu aplikacji wprowadzono poprawki techniczne, dzięki którym jej działanie powinno być szybsze i wygodniejsze.

Stabilne wersje Paint.NET

Windows:

Testowe wersje Paint.NET

Windows:
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.