Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

P2ware Planner Professional 2011

P2ware Planner Professional 2011 jest aplikacją stworzoną dla firm. Doskonale nadaje się do wszelkich działań związanych w wykonywanymi projektami.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 728
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor: P2ware Sp. z o. o.
Rozmiar: 47.92 MB
Nazwa pliku: PlannerProSetup.msi
P2ware Planner Professional 2011 jest aplikacją stworzoną dla firm, a jej cel to pomoc przy zarządzaniu zespołem i wykonywanymi przez niego projektami. Dzięki tej aplikacji można kontrolować postęp pracy nad danym projektem oraz wyznaczać sieć działań, stosować PERT, wykresy Gantta z poddziałaniami i planować wykorzystanie zasobów. Strukturę działania można stworzyć w formie listy punktowanej lub diagramu, co pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów. Kolejną rzeczą w P2ware Planner Professional jest możliwość tworzenia kalendarzy pracy oraz diagramu następstw produktów. Dodając do tego wizualizację planowanych i faktycznych kosztów, otrzymujemy wszechstronne narzędzie do pracy.

O możliwościach P2ware Planner Professional można przekonać się, pobierając program w 30-dniowej wersji testowej. Po pobraniu pliki należy uzyskac darmowy klucz aktywujacy wersję testową - co jest możliwe na tej stronie.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.