Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Oracle Magazine 4.0

Oracle Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Oracle Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników HIPZONE

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 756
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: HIPZONE
Rozmiar: 2 KB
Nazwa pliku:
Oracle Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Oracle Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników HIPZONE.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Z naszej bazy polecamy także BMW Car oraz Esquire iPad Edition.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.