Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Ontrack EasyRecovery 11 Professional

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1906
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Kroll Ontrack Inc.
Rozmiar: 18.89 MB
Nazwa pliku: ER_WIN_PRO.exe
Ontrack EasyRecovery 11 Professional to oprogramowanie, które służy do odzyskiwania skasowanych danych np. po sformatowaniu dysku lub poważnym błędzie systemu. Ontrack EasyRecovery 11 Professional przywróci także pliki z utraconych partycji. Za pomocą programu przeprowadzisz analizę i diagnozę uszkodzonych sektorów. Odzyskiwanie danych możliwie jest w przypadku systemów plików FAT12, FAT16, FAT32, NTFS oraz NTFS5. Program obsługuje także wszystkie nośniki cyfrowe, pamięć typu flash, USB itp. Umożliwia także odzyskiwanie danych z płyt CD/DVD. Korzystając z oprogramowania przywrócisz dane usunięte za pomocą kosza oraz odzyskasz pliki z linii poleceń Command oraz z Windows Explorera. Możliwie jest także odzyskanie danych z plików obrazów dysku Encase E01, RAW, AFF i WinHex. Nie istnieją żadne ograniczenia dotyczące rozmiaru pliku lub pojemności nośnika danych. Przed podjęciem konkretnych działań możliwy jest podgląd plików.

Kod promocyjny to : ER11-PRO-PCFY14

Ontrack EasyRecovery 11 Professional posiada dość prosty interfejs, który umożliwia korzystanie z niego nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Dodatkowo wszystko odbywa się poprzez kreator, których poprowadzi Cię krok po korku przez cały proces odzyskiwania danych. Co istotne program można także wykorzystać do bezpowrotnego niszczenia danych zarówno firmy, jak i użytkownika indywidualnego, dzięki czemu można chronić się przed ich wyciekiem. Dodatkowo program pozwala chronić dane zapisane na dyskach HDD lub SSD. Zwiększenie bezpieczeństwa możliwe jest dzięki funkcji aktywnego skanowania nośnika opartego na mechanizmie S.M.A.R.T. Jest to graficzna prezentacja wskazanego dysku wraz z istotnymi parametrami takimi jak temperatura dysku, czas pracy, współczynniki błędów itp. Rozwiązanie to pozwala na monitorowanie stanu nośnika oraz ewentualnych awarii. Program jest także wyposażony w Hex Viewer, który umożliwia zobaczenie dysku w edytorze heksadecymalnym i ręczne jego przeglądanie w poszukiwaniu danych. Rozwiązanie to przeznaczona jest dla zaawansowanych użytkowników.

Istotna zaletą Ontrack EasyRecovery 11 Professional jest możliwość odzyskiwania danych z poczty elektronicznej. Oprogramowanie współpracuje z: Microsoft Outlook Express, Microsoft Outlook, Eudora, Becky, Mozilla Thunderbird i Windows Live Mail. Program został także wyposażony w narzędzia służące do tworzenia obrazu dysku.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.