Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

OfficeSuite Viewer 6

OfficeSuite Viewer 6 to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. OfficeSuite Viewer 6 zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Mobile Systems.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 968
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor: Mobile Systems
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: details?id=com.mobisystem...
OfficeSuite Viewer 6 to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z OfficeSuite Viewer 6 dzięki zaangażowaniu pracowników Mobile Systems.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system Android w wersji . Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Developerzy oferują użytkownikom Androida wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Z tego dużego zbioru warto polecić CircleLauncher oraz SyPressure Pro (Barometer).
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.