Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

OCZ Vertex, Agility, Vertex Turbo, Vertex EX, Solid 2 SSD Firmwa

OCZ Vertex, Agility, Vertex Turbo, Vertex EX, Solid 2 SSD Firmwa to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy OCZ.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 446
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: OCZ
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 17_updaters_1.zip
OCZ Vertex, Agility, Vertex Turbo, Vertex EX, Solid 2 SSD Firmwa to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma OCZ.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Lenovo ThinkCentre M57e Marvell LAN Driver 11.44.1.3 i HP HDX X18-1016TX Premium Notebook TV Tuner Driver 1.0.0.46 A fo. OCZ Vertex, Agility, Vertex Turbo, Vertex EX, Solid 2 SSD Firmwa poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.