Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

O The Oprah Magazine 2.1.0

O The Oprah Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. O The Oprah Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Hearst Communications, Inc..

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 794
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Hearst Communications, Inc.
Rozmiar: 12 KB
Nazwa pliku:
O The Oprah Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z O The Oprah Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Communications, Inc..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 2.1.0. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić The Magazine. oraz Chip PL.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.