Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NYTimes for iPhone 3.6

NYTimes for iPhone to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. NYTimes for iPhone zostało stworzone przez firmę The New York Times Company.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 704
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: The New York Times Company
Rozmiar: 7 KB
Nazwa pliku:
NYTimes for iPhone to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. NYTimes for iPhone powstało w studiu firmy The New York Times Company.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.6. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także LOGO - magazyn oraz The Daily.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.