Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv 285.58

nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 533
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 115 KB
Nazwa pliku: 285.58-desktop-winxp-64bi...
nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre A50p Modem Driver 7.12.03.51B for 2000/XP, czy MSI ZH77A-G43 CLICK BIOS II Utility 1.0.058. nVidia Graphics Driver (Windows XP Professional x64 Edition/Serv poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.