Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NVIDIA GeForce Display Driver 305.53 Beta for XP

NVIDIA GeForce Display Driver 305.53 Beta for XP jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy NVIDIA.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 349
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: NVIDIA
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 305.53_desktop_winxp_inte...
NVIDIA GeForce Display Driver 305.53 Beta for XP to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma NVIDIA.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Warto także zwrócić uwagę na inne, prócz NVIDIA GeForce Display Driver 305.53 Beta for XP, aplikacje zlokalizowane w naszym dziale Sterowniki. Zapraszamy do pobrania zestawów Asus P8Z77-V LK Disk Unlocker 2.1.0/ 2.0.8 for XP/ Windows 7 czy HP Pavilion HDX9110TX ITE 8305 CIR Driver 5.0.4.2 A. NVIDIA GeForce Display Driver 305.53 Beta for XP to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.