Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nuts Magazine International 1.1

Nuts Magazine International to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Nuts Magazine International może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników IPC Media Limited

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 770
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: IPC Media Limited
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Nuts Magazine International to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Nuts Magazine International zostało stworzone przez firmę IPC Media Limited.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.1. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Młody Technik oraz auto motor und sport HD.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.