Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nokia PC Suite 7.1.180.94

Nokia PC Suite to aplikacja do obsługiwania telefonu przez komputer. Mamy tu możliwość wykonania kopii danych, jak i synchronizacji ich czy też wysyłania wiadomości SMS.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 3421
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nokia
Rozmiar: 40.65 MB
Nazwa pliku: Nokia_PC_Suite_eng_web_7....
Nokia PC Suite to aplikacja umożliwiająca poprawną komunikację pomiędzy telefonem komórkowym Nokia i komputerem. Program pozwala na łączenie się za pomocą kabla, protokołu Bluetooth lub portu podczerwieni. Użytkownik ma możliwość synchronizacji danych komputer-telefon i telefon-komputer, tworzenia kopii bezpieczeństwa zawartości pamięci telefonu, wpisywania nowych spotkań i przypomnień do terminarza, wysyłania wiadomości SMS z komputera lub dodawania nowych kontaktów. Można również tworzyć i usuwać grupy kontaktów w urządzeniu oraz dodawać i usuwać ich członków.

Nokia PC Suite pozwala także konwertować zwykłe pliki MIDI i kopiować je do telefonu jako dzwonki polifoniczne, kopiować gry JAVA oraz tapety i wygaszacze ze zwykłych plików JPEG i GIF. Im bardziej funkcjonalny telefon, tym więcej opcji oferuje program. Na przykład nic nie stoi na przeszkodzie, aby nawiązywać i odbierać połączenia przy użyciu aplikacji Nokia Communication Centre.

Stabilne wersje Nokia PC Suite

Windows:

Testowe wersje Nokia PC Suite

Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.