Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Nikon COOLPIX 990 Firmware 1.1

Nikon COOLPIX 990 Firmware 1.1 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Nikon.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 479
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Nikon
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: CP990fw11.zip
Nikon COOLPIX 990 Firmware 1.1 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Twórcą tego pakietu jest firma Nikon.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Nikon COOLPIX 990 Firmware 1.1, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite L670 Flash Cards Support Utility 1.63.0.11 for lub Gigabyte GA-Z77X-UP5 TH (rev. 1.0) BIOS F2. Nikon COOLPIX 990 Firmware 1.1 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.