Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Newsweek PL 2.0.3

Newsweek PL to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek PL powstało w studiu firmy Axel Springer Polska.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 870
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Axel Springer Polska
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Newsweek PL to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Newsweek PL to aplikacja wprowadzona na rynek przez Axel Springer Polska

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.0.3 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz British Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.