Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

NETGEAR WG511v2 54 Mbps Wireless PC Card 3.1.1.7

NETGEAR WG511v2 54 Mbps Wireless PC Card to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Netgear.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1538
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Netgear
Rozmiar: 0
Nazwa pliku:
NETGEAR WG511v2 54 Mbps Wireless PC Card są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Netgear.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Sterowniki odpowiadają bardzo często za bezawaryjne działanie karty graficznej oraz dźwiekowej, myszki, klawiatury, drukarki, skanera czy też innych podzespołów wewnętrznych czy zewnętrznych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 4630ZG Notebook Intel WLAN Driver 12.0.0.78 for XP i DriverMax. NETGEAR WG511v2 54 Mbps Wireless PC Card poprawnie działają oraz poprawiają błędy na takich OS-ach jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.