Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Naval Clash Admiral Edition 2.3.2

Naval Clash Admiral Edition to gra przeznaczona na smartfony i tablety. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe. Naval Clash Admiral Edition wprowadzono na rynek przez Northern Captain.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1027
Cena/licencja: 3,31 zł
Producent/dystrybutor: Northern Captain
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku: details?id=northern.capta...
Naval Clash Admiral Edition to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Naval Clash Admiral Edition dzięki zaangażowaniu pracowników Northern Captain.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 2.3.2. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Więcej informacji o aplikacjach, grach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić Anomaly Warzone Earth HD oraz Tank Recon 3D.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.