Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

National Geographic Traveller (UK) 2.5.4

National Geographic Traveller (UK) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. National Geographic Traveller (UK) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Absolute Publishing Limited

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 544
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Absolute Publishing Limited
Rozmiar: 4 KB
Nazwa pliku:
National Geographic Traveller (UK) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z National Geographic Traveller (UK) dzięki zaangażowaniu pracowników Absolute Publishing Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Fast Company Magazine oraz Vogue.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.