Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

National Geographic Traveler Magazine 1.8

National Geographic Traveler Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Nawigacja GPS. National Geographic Traveler Magazine zostało stworzone przez firmę National Geographic Society.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1072
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: National Geographic Society
Rozmiar: 5 KB
Nazwa pliku:
National Geographic Traveler Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. National Geographic Traveler Magazine powstało w studiu firmy National Geographic Society.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.8. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Z naszej bazy polecamy także K MAG oraz Newsweek日本版.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.