Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

National Geographic Kids 1.7

National Geographic Kids to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Edukacja. National Geographic Kids może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników National Geographic Society

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 657
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: National Geographic Society
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
National Geographic Kids to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Edukacja. National Geographic Kids zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio National Geographic Society.

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 1.7. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Czas na Wnętrze oraz Company Magazine UK.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.