Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mystical Lighting

Filtr Lighting Effects, który jeszce jakiś czas temu był dodawany do Photoshopa i zapewniał kilka efektów oświetlenia, jest już niepotrzebny. Jednak narzędzie Mystical Lighting w dalszym ciągu zapewnia bardziej rozbudowany niż w Photoshopie zestaw elementów, służących do tego celu.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 632
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor: Auto FX Software
Rozmiar: 39.96 MB
Nazwa pliku: Mystical_Demo_Setup.exe
Apliakcja jest bardzo użytecznym modułem dodatkowym do Photoshopa. Filtr Lighting Effects, który jeszce jakiś czas temu był dodawany do produktu firmy Adobe i zapewniał kilka efektów oświetlenia, jest już niepotrzebny. Jednak narzędzie Mystical Lighting w dalszym ciągu zapewnia bardziej rozbudowany niż w Photoshopie zestaw elementów, służących do tego celu.

Aplikacja umożliwia importowanie obrazów i stosowanie 16 efektów oświetlenia - zarówno podstawowych (takich jak Lens Flare lub Spotlight), jak i bardziej skomplikowanych (na przykład Rainbow, Wispy Mist lub Fairy Dust). Dzięki rozbudowanemu sposobowi sterowania możliwe jest tworzenie własnych efektów. Dlatego należy na obrazie umieścić ścieżkę, która decyduje o sposobie stosowania efektu. Tęcza nie musi mić postaci zwykłego łuku - można dowolnie zmieniać jej kształt i kolory, a także zmieniać sposób rozmywania na początku i na końcu.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.