Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

My Beach HD 1.7

My Beach HD to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z My Beach HD dzięki zaangażowaniu pracowników DualBoot Games.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 521
Cena/licencja: 5,99 zł
Producent/dystrybutor: DualBoot Games
Rozmiar: 8 KB
Nazwa pliku: details?id=com.dualboot.a...
My Beach HD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. My Beach HD zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio DualBoot Games.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.7. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Przeglądarka Plików WiFi PRO oraz #Dead Space™#.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.