Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Music Week 6.1

Music Week to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Multimedia. Music Week może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Exact Editions Ltd

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 549
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Exact Editions Ltd
Rozmiar: 6 KB
Nazwa pliku:
Music Week to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z Music Week dzięki zaangażowaniu pracowników Exact Editions Ltd.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 6.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także V Man for iPad oraz strategy+business magazine.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.