Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI Z77A-G45 Thunderbolt BIOS 10.2

MSI Z77A-G45 Thunderbolt BIOS 10.2 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Msi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7752vA2.zip
MSI Z77A-G45 Thunderbolt BIOS 10.2 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Msi.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz MSI Z77A-G45 Thunderbolt BIOS 10.2, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Toshiba Satellite P855 Media Controller Utility 1.0.87.5 lub Sony KDL-46HX920 BRAVIA HDTV Firmware 4.012GHA. Programiści Msi zadbali, by MSI Z77A-G45 Thunderbolt BIOS 10.2 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.