Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI U270 Wind Netbook Sentelic Single Touchpad Driver 8.5.8.3 fo

MSI U270 Wind Netbook Sentelic Single Touchpad Driver 8.5.8.3 fo to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma Sentelic.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1242
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Sentelic
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: u270_stp_stl_8.5.8.3_w700...
MSI U270 Wind Netbook Sentelic Single Touchpad Driver 8.5.8.3 fo to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Sentelic.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

MSI U270 Wind Netbook Sentelic Single Touchpad Driver 8.5.8.3 fo to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Toshiba Satellite L830 HDD/SSD Alert Utility 3.1.0.11 for Window, czy Asrock B75M-GL R2.0 Realtek HD Audio Driver 6690. MSI U270 Wind Netbook Sentelic Single Touchpad Driver 8.5.8.3 fo to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.