Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI P67A-C45 BIOS 1.I

MSI P67A-C45 BIOS 1.I jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Msi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7673v1I.zip
MSI P67A-C45 BIOS 1.I to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Msi.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz MSI P67A-C45 BIOS 1.I, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Samsung NP550P5C Notebook Easy Support Center Software 1.2.2.2 f lub Asus X501U Notebook Realtek LAN Driver 7.049.0927.2011 for Windo. Kod programu MSI P67A-C45 BIOS 1.I został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.