Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI P67A-C45 BIOS 1.H

MSI P67A-C45 BIOS 1.H jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Msi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 564
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7673v1H.zip
MSI P67A-C45 BIOS 1.H jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Msi.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

MSI P67A-C45 BIOS 1.H to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Lenovo ThinkCentre S50 HLDS GCC-4481B Firmware 1.06 for XP, czy Biostar A68I-350 DELUXE Ver. 6.x ATI SATA AHCI Preinstall Driver. Programiści Msi zadbali, by MSI P67A-C45 BIOS 1.H były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.