Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI H61M-P35 (G3) Intel Turbo Boost Monitor 2.6.2.0

MSI H61M-P35 (G3) Intel Turbo Boost Monitor 2.6.2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 358
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: INTEL
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: itbm_v7_mb.zip
MSI H61M-P35 (G3) Intel Turbo Boost Monitor 2.6.2.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

MSI H61M-P35 (G3) Intel Turbo Boost Monitor 2.6.2.0 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Toshiba Satellite L730 Conexant Modem Driver 7.80.4.53 for Windo czy Asrock H61 Pro Realtek LAN Driver 7.044 for Windows 7. Programiści INTEL zadbali, by MSI H61M-P35 (G3) Intel Turbo Boost Monitor 2.6.2.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.