Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7

MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Twórcą tego pakietu jest firma REALTEK.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1019
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: REALTEK
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: mtp_etd_8.0.5.7_al00.zip
MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy REALTEK.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Asus P8Z68 DELUXE/GEN3 Intel Management Engine Interface 8.0.0.1, czy Toshiba Satellite C670D Atheros Bluetooth Filter Driver Package . MSI CX61 0ND Notebook Elantech Multi Touchpad Driver 8.0.5.7 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.