Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

MSI 890FXA-GD70 BIOS 1.D

MSI 890FXA-GD70 BIOS 1.D są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Twórcą tego pakietu jest firma Msi.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 301
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor: Msi
Rozmiar: 0
Nazwa pliku: 7640v1D.zip
MSI 890FXA-GD70 BIOS 1.D to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Msi.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić HP Pavilion HDX9228TX Wireless Assistant Utilty 3.00 i ECS A55F-M2 (V2.0) AMD SATA RAID Preinstall Driver 3.3.1540.17. Kod programu MSI 890FXA-GD70 BIOS 1.D został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.