Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Moto X Mayhem 1.82

Moto X Mayhem to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Moto X Mayhem powstało w studiu firmy Occamy Games.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 659
Cena/licencja: 6,40 zł
Producent/dystrybutor: Occamy Games
Rozmiar: 24 KB
Nazwa pliku: details?id=com.occamy.and...
Moto X Mayhem to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Moto X Mayhem może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Occamy Games.

Gra wymaga by posiadane przez nas urządzenie było wyposażone Androida w wersji 1.82. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Przydatne informacje na temat gier, aplikacji oraz smartfonów wyposażonych w Androida można znaleźć na stronie androilife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić Train Crisis HD oraz Raging Thunder.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.