Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Moto X 2.5.7

Moto X to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Hobby. Moto X powstało w studiu firmy Factory Media.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 630
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Factory Media
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:
Moto X to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Hobby. Moto X to aplikacja wprowadzona na rynek przez Factory Media

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.7 Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić PSM3: the No. 1 PlayStation magazine for PS3 and PS Vita oraz MacWorld magasin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.