Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting, 2.1

Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting, to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting, odpowiedzialna jest firma Future plc.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 532
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Future plc
Rozmiar: 26 KB
Nazwa pliku:
Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting, to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Mollie Makes: new creative craft magazine for crochet, knitting, zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Future plc.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.1. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić gaga miesięcznik oraz MacWorld magasin.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.