Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Modern Combat 2: Black Pegasus 1.2.7

Modern Combat 2: Black Pegasus to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Modern Combat 2: Black Pegasus dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft.

Chcesz dodać program?
Link nie działa? Napisz do nas!
Liczba pobrań: 1075
Cena/licencja: 22,29 zł
Producent/dystrybutor: Gameloft
Rozmiar: 1000
Nazwa pliku: details?id=com.gameloft.a...
Modern Combat 2: Black Pegasus to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę smartfona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Zręcznościowe. Modern Combat 2: Black Pegasus wprowadzono na rynek przez Gameloft.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2.7. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych gier, aplikacji oraz urządzeń. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić N.O.V.A. 3 - Near Orbit... oraz X-Plane 9.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.