Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone przez firmę Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 287
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Entrepreneur Magazine]
Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine powstało w studiu firmy Entrepreneur Media.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Geek Magazine oraz Czas Kultury.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.