Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z Entrepreneur Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 286
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor: Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Nazwa pliku:

[inne wersje programu Entrepreneur Magazine]
Entrepreneur Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Entrepreneur Media

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku następujacyh urządzeń wyposażonych w system iOS: 6.3. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Singapore FHM oraz Grand Designs.
Dołącz do dyskusji
Bądź pierwszy i zostaw komentarz.